O firmie

KIM JESTEŚMY?

 

Change Institute wywodzi się z firmy Agencja Reklamowa NXT Tomasz Madejski. 12 lat w branży marketingowej, 12 lat uczestnictwa w wielu szkoleniach. I finał: zamiast chęci działania, irytacja! To nie była jakoś, za którą zapłaciliśmy my i pozostali uczestnicy. Patrząc na rynek szkoleniowy, zrozumieliśmy… Nie jesteśmy w stanie się na to godzić. Postanowiliśmy zostać pierwszą w Polsce firmą, która utrzyma najwyższy poziom szkoleń niezależnie od tematu i branży. Chcąc pomóc uczestnikom w odniesieniu zawodowego sukcesu, organizujemy szkolenia z dofinansowaniem unijnym, których ukończenie poparte jest certyfikatem SUS 2.0. 

 

CO ROBIMY?

 

Change Institute to marka, która pomaga w rozwoju i motywacji pracowników małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy szkolenia z wielu różnych gałęzi rynku, a dodatkowo zorganizujemy dla Ciebie szkolenie wedle Twoich preferencji, objęte dofinansowaniem unijnym do 80%. Pragniesz zmiany na lepsze w swoim życiu zawodowym? Jesteśmy od tego, żeby pomóc Ci to zrobić!

 

OD KIEDY?

 

Nasz Instytut Zmian rozwija siebie i innych od 2002 roku i wywodzi się z firmy Agencja Reklamowa NXT Tomasz Madejski. Setki przeprowadzonych szkoleń, pozostawionych uśmiechów i referencji tylko po to, żeby dać Ci poczucie bezpieczeństwa w najlepszej inwestycji w siebie, na jaką możesz pozwolić.

 

 

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać